Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/tranowq/domains/kamagranaimpotencje.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392 Czy palenie papierosów negatywnie wpływa na męską potencję? | Kamagra na impotencje - Skuteczność gwarantowana

Czy palenie papierosów negatywnie wpływa na męską potencję?

Palenie papierosów to jeden z najbardziej szkodliwych nałogów. Nikotyna i substancje smoliste zawarte w papierosowym dymie wpływają negatywnie na ludzkie zdrowie, a w dodatku nałóg ten nie należy do najtańszych. Czy palenie papierosów jest szkodliwe także dla męskiej potencji? Zdecydowanie tak. Według naukowców, palenie tytoniu zwiększa ryzyko impotencji nawet o 50% wśród mężczyzn w wieku 30-49 lat. Na szczęście, po pożegnaniu się z nałogiem, sprawność seksualna szybko wraca na swoje miejsce.

Wpływ palenia papierosów na potencję

Erekcja to nic innego, jak powiększenie się penisa i utrzymanie go w tym stanie przez czas potrzebny na odbycie stosunku seksualnego. Nikotyna zawarta w papierosowym dymie utrudnia ją z kilku powodów.

Pewna część nałogowych palaczy cierpi z powodu zbyt niskiego ciśnienia krwi w naczyniach krwionośnych. Z tego powodu zbyt małe jej ilości dopływają do penisa, co uniemożliwia jego wzwód. Gwałtowne skurcze naczyń krwionośnych, wywołane pobudzeniem mózgu przez nikotynę, również zmniejszają napływ krwi do prącia. Nikotyna nie pozostaje również obojętna dla mechanizmy zastawkowego, który blokuje krew z obrębie penisa. Utrzymanie erekcji przez długi czas jest wtedy praktycznie niemożliwe. Palenie papierosów nie pozostaje także obojętne dla spermy. Zmniejsza się ilość plemników, a ich kształt i ruchliwość pozostawia wiele do życzenia. Bardzo często mężczyźni palący duże ilości papierosów nie są w stanie spłodzić potomka.

Tytoń zwiększa także prawdopodobieństwo pojawienia się innych czynników związanych z impotencją. Palacze, którzy w dodatku są chorzy na nadciśnienie, choroby serca i zapalenie stawów cierpią na dwukrotnie większe ryzyko pojawienia się impotencji, niż osoby chore, które unikają tytoniu.

Kiedy palenie papierosów może wpłynąć na potencję?

Papierosy powodują zaburzenie wzwodu w momencie, gdy pali się ich bardzo dużo i przez dłuższy czas. Jednorazowe wypalenie papierosa nie spowoduje większego spustoszenia w organizmie. Wszystko zależy jednak od organizmu. Im człowiek starszy, tym mniejsza jego tolerancja na dym, a co za tym idzie większa szansa na to, że dojdzie do impotencji. Jednym ze sposobów walki z impotencją spowodowaną papierosami jest stosowanie leku Kamagra lub innych, jemu podobnych, które zwiększają ilość krwi dopływającej do penisa i sprawiają, że dużo łatwiej utrzymać erekcję.

Palenie wpływa negatywnie również na kobiety

Palaczki starzeją się dużo szybciej. Widać to nie tylko po ich twarzach i stanie skóry, ale także po zniszczeniach w ciele. Nikotyna zwiększa ryzyko szybszej menopauzy i osteoporozy. Palenie ma także negatywny wpływ na organizm, podczas stosowania antykoncepcji. Wszyscy producenci pigułek wyraźnie zaznaczają, że przy ich używaniu, nie należy palić papierosów, gdyż znacząco zwiększa się wtedy ryzyko wystąpienia zawału serca i udaru mózgu. Najgorzej mają kobiety po 30 roku życia, gdyż wtedy połączenie papierosów i pigułek antykoncepcyjnych zazwyczaj kończy się tragicznie.

Nikotyna jest niebezpieczna także wtedy, gdy kobieta jest w ciąży. Dym przenika do wnętrza organizmu i dostaje się płodu. Ważne jest więc, by w ciąży unikać osób palących. Nienarodzone dziecko przyjmuje do siebie substancje rakotwórcze i sporą dawkę promieniowania.

Czy jest dla nas nadzieja?

Badania wykonane na zatwardziałych palaczach pokazały, że palenie papierosów nie uszkadza organizmu w takim stopniu, którego nie dałoby się naprawić. Nawet osoby, które paliły przez większość swojego życia, po zaprzestaniu palenia wracają częściowo do formy. Oczywiście pewnych uszkodzeń nie da się już naprawić, ale w przypadku potencji wszystko wraca do normy. Nawet impotenci, którzy mają problemy z erekcją, są w stanie przeżyć stosunek seksualny bez wspomagaczy, kilka lat po zaprzestaniu palenia.

Warto jednak zastanowić się czy palenie jest dla nas aż tak ważne i czy chcemy narażać nasz organizm na uszkodzenia. Papierosy są szkodliwe nie tylko dla nas, ale także dla naszego otoczenia, więc nawet jeśli nie zależy nam na naszym zdrowiu, pomyślmy o swoich bliskich.

Tekst napisany na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/

Bez kategorii

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous reading
Vademecum mężczyzny z zaburzeniami erekcji
Next reading
Mechanizm działania sildenafilu i ewentualne skutki uboczne