Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/tranowq/domains/kamagranaimpotencje.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392 Impotencja - wstydliwy problem, który można wyeliminować | Kamagra na impotencje - Skuteczność gwarantowana

Impotencja – wstydliwy problem, który można wyeliminować

Czym jest impotencja?

Impotencja jest zaburzeniem występującym u mężczyzn, które wiąże się z niemożnością osiągnięcia wzwodu i brakiem ejakulacji w sytuacji podniecenia seksualnego i zadowalającej gry wstępnej. Dysfunkcja ta może występować w każdym wieku i prowadzić do poważnych uszczerbków na zdrowiu psychicznym, dlatego warto zadbać o jej wyeliminowanie zwracając się o pomoc do specjalisty i rozpoczynając odpowiednią terapię. Niewątpliwie stanowi ona wstydliwy temat, do którego większość dotkniętych nie chce się przyznać nawet przed lekarzem. Należy jednak pamiętać, że problemy ze wzwodem nie są wyrokiem na całe życie, ponieważ istnieje wiele sposobów na powrót do pełnej sprawności: od zdrowej diety po środki farmakologiczne o wysokiej skuteczności działania, jak chociażby Kamagra.

Przyczyny impotencji

Przyczyny impotencji można podzielić na dwie główne grupy o różnym podłożu:

  • podłoże psychiczne
  • podłoże fizyczne

Do tych pierwszych można zaliczyć między innymi lęk przed zapłodnieniem partnerki, kompleksy związane z niesatysfakcjonującymi rozmiarami członka, przewlekły stres, zbyt duża presja i oczekiwania wobec stosunku (szczególnie na początku życia seksualnego) czy też depresja i traumatyczne przeżycia z przeszłości.

Zaburzenia erekcji wywołuje także szerokie spektrum czynników fizycznych, takich jak choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzyca, urazy kręgosłupa uszkadzające ośrodek erekcji, zaburzenia hormonalne związane ze spadkiem poziomu testosteronu, zaawansowany wiek, choroby neurologiczne, przebyte zabiegi operacyjne, wady rozwojowe (np. stulejka) oraz stosowanie leków przeciwdepresyjnych, przeciwnowotworowych, diuretycznych (moczopędnych) oraz leków na nadciśnienie. Nie wolno także zapominać, że negatywny wpływ na osiąganie erekcji ma nadużywanie alkoholu i innych środków odurzających oraz palenie papierosów.

Leczenie impotencji

W trosce o udane życie seksualne i odzyskanie pewności siebie należy podjąć się leczenia impotencji, które w dzisiejszych czasach może być kompleksowe i nie ogranicza się do jednej formy terapii. Najczęściej stosowanymi środkami są inhibitory fosfodiesterazy 5, która znosi erekcję. Najpopularniejszym z nich jest sildenafil zawarty w wielu lekach, między innymi we wspomnianej wcześniej Kamagrze. W wypadku deficytu androgenów podawane są leki hormonalne. Alternatywną formą jest podawanie poprzez wstrzyknięcie do ciał jamistych prącia preparatów naczyniowo-czynnych.

Pomocne nawyki

Mężczyźni cierpiący na zaburzenia erekcji lub pragnący zapobiec tej wstydliwej dolegliwości powinni pamiętać o:

  • uprawianiu regularnej aktywności fizycznej
  • dbaniu o wagę
  • kontrolowaniu ciśnienia krwi
  • stosowaniu zdrowej diety (szczególnie warto zwrócić uwagę na takie produkty, jak: żen-szeń, orzechy, pestki dyni)
  • unikaniu palenia papierosów i picia alkoholu

Impotencja towarzyszy wielu mężczyznom i negatywnie wpływa na ich poczucie własnej wartości oraz pewność siebie, dlatego istotne jest, aby znaleźć odwagę do przyznania się do problemu i podjęcia trudów jego zwalczenia.

Źródło informacji: https://viagra.edu.pl/

Bez kategorii
Previous reading
Żeń-szeń koreański i szafran najlepszymi afrodyzjakami
Next reading
Dla prawdziwego mężczyzny konieczna jest dobra dieta